DPKGroup

oferty pracy

Rekruter / Koordynator z opcją kierowania placówką

Zakres obowiązków :

  •   Rekrutacja pracowników na stanowiska pracy we wschodnich / południowych Niemczech.
  •    Prowadzenie rozmów na miejscu / telefonicznych lub wirtualnych z potencjalnymi kandydatami
  •    Tworzenie ogłoszeń o pracę i zarządzanie portalami pracy
  •    Aktywne pozyskiwanie pracowników poprzez kampanie w mediach społecznościowych
  •    Zarządzanie kampaniami newsletterowymi
  •    Zawieranie umów o pracę z nowymi kandydatami
  •    Szkolenie pracowników
  •    Zapewnienie pracownikom środków ochrony indywidualnej

Wymagania :

  • Ukończone studia lub szkolenia handlowe / przemysłowe
  • Pożądane jest pierwsze doświadczenie zawodowe w zakresie odpowiedzialności personalnej
  •  Umiejętność posługiwania się MS Office
  • Perswazyjność
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
  • Prawo jazdy klasy B

Oferujemy :

  •   Atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizje
  •    Nowoczesne miejsce pracy w Głogowie

Scroll to Top