DPKGroup

oferty pracy

Impressum

Der Personalkontakter GmbH

Welserstr. 11
86368 Gersthofen
Telefon : 0821 807 999 00
Fax          0821 807 999 10
E-Mail :  info@personalkontakter.de

Osoba odpowiedzialna

Christian Linder ( Prezes )

Wpis do rejestru handlowego
Sąd rejestrowy: Sąd rejonowy w Augsburgu
Numer rejestracyjny: HRB31400

Numer identyfikacji podatkowej zgodnie z § 27a ustawy o podatku  obrotowym DE815694588

Jednostka nadzorująca:
Norymberski Urząd Pracy
Federalny Urząd Pracy w Norymberdze

Rozstrzyganie sporów
Nie jesteśmy zobowiązani do uczestniczenia w postępowaniach dotyczących rozstrzygania sporów przed Urzędem Ochrony Praw Konsumenta.

Odpowiedzialność za treść
Jako dostawca usług i zgodnie z § 7 ust. 1 TMG (niemiecka ustawa o telemediach) jesteśmy odpowiedzialni za opublikowane na naszych stronach treści. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji od osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność.

Nie narusza to zobowiązań do usuwania lub blokowania i korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu otryzmania wiadomości o konkretnym naruszeniu. Jeśli dowiemy się o takich naruszeniach prawa, treści te zostaną usunięte.

Odpowiedzialność za linki
Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy żadnego wpływu. Dlatego nie przejmujemy odpowiedzialności za ich treści. Za treść stron, do których prowadzą odnośniki, odpowiada zawsze ich dostawca lub operator. W momencie linkowania strony zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawa. Niezidentyfikowano nielegalnych treści.

Stała kontrola treści linkowanych stron nie jest jednak uzasadniona bez konkretnych dowodów na naruszenie praw osób trzecich. Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach, linki te zostaną natychmiast usunięte.

Copyright
Treści i dzieła zamieszczone na naszych stronach podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Ich powielanie, edycja, rozpowszechnianie i każdy rodzaj wykorzystania poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tych stron jest dozwolone tylko do użytku prywatnego i niekomercyjnego.

O ile treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, prawa autorskie osób trzecich są przestrzegane. W szczególności, są to treści osób trzecich. Jeśli mimo to dowiedzą się Państwo o naruszeniu praw autorskich, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie. Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach, natychmiast usuniemy takie treści.

Scroll to Top
Cookie Consent Banner by Real Cookie Banner document.addEventListener( 'wpcf7submit', function( event ) { var reference = Date.now().toString(36) + Math.floor(Math.pow(10, 12) + Math.random() * 9*Math.pow(10, 12)).toString(36); jQuery('input[name="wpcf7cfpdf_hidden_reference"]').val(reference); }, false );